2.iz.byt s balkónom, BA IV

179 900,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Dúbravka
Ulica:Agátová 
ID:1336

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame 2. izbový byt , nachádzajúci sa na Agátovej ulici, v Bratislave , m.č. Dúbravka. Celková plocha bytu je 43 m2. Byt pozostáva z predsiene, dvoch izieb, z toho jedna je spojená s kuchyňou, pivnice 2,02 m2, kúpeľne, WC a balkóna o výmere 3,72 m2.  Kuchynská časť je vybavená rohovou kuchynskou linkou na mieru a elektrickými spotrebičmi značky BOSCH. V spálni je priestranná vstavaná skriňa s veľkou úložnou plochou. Takisto aj v predsieni je vstavaná skriňa. Ďalšou výhodou je, že v byte je zrealizovaný rozvod studenej a teplej vody, rozvod TÚV je z vlastného zdroja cez plynový kotol Wiessmann v kúpeľni. Byt má plastové okná na ktorých sú horizontálne žalúzia. Orientácia bytu je na juhozápad. V kúpnej cene je zahrnutý aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod bytovým domom. Vstup do bytového domu je ovládaný magnetickým čipom. Byt je voľný.

Výhody:

Nízke mesačné náklady, veľký balkón, vlastné kúrenie, slnečná strana, tiché prostredie. V okolí bytového domu sa nachádza výborná infraštruktúra služieb - škola, škôlka, zdravotne stredisko, ihriská, zastávka MHD – autobus - električka, lekáreň, nákupné stredisko, reštaurácia, pizza. Atraktívna je aj blízkosť Tesca, Billa, Bory Mall, OBI, Hornbach, jazdecká škola a krásny les pohoria Malých Karpát a Devínskej Kobyly.

 

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1336 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:2 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet balkónov:1 Úžitková plocha:43 m2
Vek objektu:2010 Podlaha:plávajúca, dlažba
Steny:omietky Okná:plastové
Kúpeľňa:klasická vaňa Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Tiché prostredie:áno Obchody v blízkosti:áno
Škola v blízkosti:áno Zastávka autobusu:áno
Kúrenie:lokálne Stav objektu:novostavba
Typ objektu:zmiešaná Poschodie:4 / 8
Výťah:áno Vstavané skrine:áno
Príslušenstvo:televízor, telefón, internet Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: realitný maklér
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama