O firme

Vážené dámy, vážení páni, majitelia nehnuteľnosti a záujemcovia o ich kúpu.

Už od roku 2001 naša spoločnosť prešla mnohými zmenami. Naše služby sme neustále prispôsobovali i naďalej prispôsobujeme k potrebám a požiadavkám zákazníkov a k realitnému trhu. Ako všetky ostatné renomované realitné kancelárie Slovenska  plne rešpektujeme a dodržiavame etické, morálne a právne požiadavky.

 

Vážení klienti,  naša spoločnosť má v ponuke rozsiahlu škálu ponúkaných realít k predaju a kúpe. Naši realitní makléri Vám na internetových stránkach AVAREAL predstavujú aktuálnu ponuku predávaných RD, bytov, hospodárskych budov, chát, pozemkov alebo poľnohospodárskych objektov. Realitní makléri ďalej ponúkajú záujemcom o kúpu napr. výrobné objekty, komerčné priestory a rovnako i prenájmy nehnuteľností. Na stránkach nájdete i odkazy na systém AVAREAL, ďalej developérske projekty i v zahraničí. Realitní makléri systému AVAREAL sú pri styku s klientmi viazaní etickým kódexom AVAREAL tak, aby voči svojim klientom konali vždy s oddanou starostlivosťou, čestne a v súlade s právnym poriadkom SR.


Vážení klienti, buďte ubezpečení, že základným stavebným kameňom činnosti, ktorú vyvíjame, je Vaša istota a spokojnosť s obchodom na ktorom sme sa obchodne podieľali.

 

S pozdravom a úctou tím spoločnosti AVAREAL s.r.o.

reklama