Predaj bytu 3+1, Bratislava II, Kríková ulica

115 900,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Vrakuňa
Ulica:Kríková 
ID:1298

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zariadený 3. izbový byt o výmere 65 m2 po kompletnej rekonštrukcii na Kríkovej ulici, 827 01 Bratislava. Dispozícia bytu: nachádza sa na 4. poschodí zo 7, má 3 nepriechodné izby, samostatné WC + kúpeľňa, kuchyňa s loggiou. Orientácia bytu: Východ - obývačka a spálňa, Západ - izba a kuchyňa. Zariadenie: Byt je komplet zariadený nábytkom a novými spotrebičmi – chladnička, práčka, mikrovlnka, ktoré sú v cene bytu. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s novým výťahom, vymenené stúpačky, udržiavaný a čistý vchod, brána na čip, tichá lokalita. Na poschodí sa nachádzajú dva byty, pivnica je na prízemí. Kompletná občianska vybavenosť v okolí. Mesačné náklady 135 € / 2 osoby. Byt je v osobnom vlastníctve a je voľný ihneď . Možnosť aj hypotekárneho úveru.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1298 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:3 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet loggií:1 Úžitková plocha:65 m2
Podlahová plocha:65 m2 Plocha pivnice:2 m2
Podlaha:plávajúca Steny:omietky
Okná:plastové Kúpeľňa:sprchovací kút
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka Tiché prostredie:áno
Kúrenie:centrálne Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Typ objektu:panelová Poschodie:4 / 7
Výťah:áno
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama