Predaj 6. izb. RD so záhradou a s vinicou v Nitre - časť Zobor

310 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Domy a vily
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Nitra
Obec:Nitra
Ulica:Hornozoborská 
ID:1290

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s 6. izbami, ktorý sa nachádza v obytnej zóne RD v lukratívnej časti mesta NITRA – časť Zobor, na Hornozoborskej ulici. Dom pozostáva z nasledovných miestností: 1. polozapustený suterén – obývacia izba, práčovňa, pracovňa, chodba, kuchyňa, sklad, WC so sprchou, sauna, komora, vínna pivnica, schody do prízemia, terasa ; 2. prízemie – zádverie, chodba, WC, špajza, kúpeľňa, WC s bidetom, komora, tri izby, obývačka, loggia, schody do podkrovia; 3. podkrovie – izba. Dom je postavený z tehál a je zateplený. Schody sú železobetonové s povrchom dreva. Strecha je kombinovaná : drevený sedlový krov s pálenou krytinou, časť strechy je plochá. Steny - hladké omietky, obklady – keramické v kuchyni a v kúpeľni, vo WC, v práčovni, v podkroví tatranský profil. Podlahy kombinované : plávajúce, keramické, parketové, palubovky. Okná plastové. Kúrenie je s kotlom na plyn + elektrický bojler kombinovaný s ÚK. V obyvacej izbe v polozapustenom suteréne a v obyvacej izbe na prízemí sú krby s otvoreným ohniskom a na terase vonkajší krb. Pri dome je postavená garáž pre osobné motorové vozidla. Nehnuteľnosť má záhradu o výmere 689 m2 a vinicu o výmere 532 m2. Na nehnuteľnosť je vypracovaný znalecký posudok.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1290 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:7 Počet kuchýň:1
Počet WC:3 Počet loggií:1
Počet terás:1 Počet garáží:1
Plocha pozemku:1404 m2 Úžitková plocha:1404 m2
Zastavaná plocha:183 m2 Podlahová plocha:420 m2
Vek objektu:1986 Podlaha:plávajúca, parkety, dlažba
Steny:omietky Okná:plastové
Kúpeľňa:klasická vaňa, sprchovací kút Oddelené WC:áno
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák Luxusný:áno
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Tiché prostredie:áno Vonkajší krb:áno
Kúrenie:centrálne, lokálne, krb Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Typ objektu:tehlová Vstavané skrine:áno
Strecha:Sedlová Podkrovie:áno
Podpivničenie:Čiastočné () Prístupová cesta:asfaltová
Vodovod:na pozemku Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku Kanalizácia:na pozemku
Terén:mierne svahovitý
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama