Chata pri Oravskej priehrade s pekným pozemkom

88 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Tvrdošín
Obec:Trstená
ID:1288

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predaj rekreačnej chaty v oblasti Oravskej priehrady s pozemkom o rozlohe 1028 m2 v osobnom vlastníctve.  Chata je kompletne zariadená nábytkom, kuchyňa s el. spotrebičmi a barovým pultom, vykurovaná elektr. konvektormi a murovaným krbom, je pripojená na miestny vodovod, odpad je riešený septikom. Chata má  dve spálne, obývaciu  miestnosť prepojenú s kuchyňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom  a WC. Vhodná pre sedem osôb. Chata je podpivničená s dvoma pivničnými miestnosťami, z ktorej jedna je využiteľná ako garáž. Strecha  je pokrytá dreveným šindľom ručne spracovaným. Nebola používaná na prenájom. Chata sa nachádza v lesnatom poraste s prístupovou cestou, parkoviskom pre štyri vozidlá. Okolie chaty je upravené  trávnatým porastom, skalkami, vysadenými okrasnými kríkmi, chodníkmi a terasou zo zámkovej dlažby a vonkajšie ohnisko s pekným dreveným sedením. Oravská priehrada umožňuje kúpanie, wellness, jachting, vodné bicyklovanie, člnkovanie, windsurfing, iné vodné športy a atrakcie. V lete sa organizujú vyhliadkové plavby loďou okolo ostrova. Pre rybárov nádrž ponúka pestrý lov sladkovodných rýb najmä zubáča, kapra, šťuky a hlavátky, no vyskytujú sa tu i úhory, či sumce. Vo vtoku rieky Oravy je obľúbený lov jalcov. V zime sú v okruhu 20 km dostupné lyžiarske vleky.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1288 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:3 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Plocha pozemku:1028 m2 Úžitková plocha:92 m2
Zastavaná plocha:46 m2 Vek objektu:1997
Podlaha:parkety, dlažba Steny:omietky
Okná:drevené Kúpeľňa:sprchovací kút
Oddelené WC:áno Kuchyňa:kuchynská linka
Luxusný:áno Slnečný:áno
Pekný výhľad:áno Tiché prostredie:áno
Obchody v blízkosti:áno Rybolov:áno
Turistika:áno Cykloturistika:áno
Kúrenie:lokálne, krb Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Typ objektu:drevená Príslušenstvo:televízor
Bezpečnosť:bezpečnostné dvere Strecha:Sedlová
Podkrovie:áno Podpivničenie:Úplné ()
Prístupová cesta:kamenitá Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku Žumpa:áno
Terén:mierne svahovitý
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama