Výborný pozemok na skvelú investíciu, Poľný Kesov

550 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Pozemky
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Nitra
Obec:Poľný Kesov
ID:1287

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 47.440 m2 v obci Poľný Kesov, okres Nitra. V územnom pláne je zadefinovaný na športové a rekreačné účely, kde navrhovaný koeficient zastavanosti územia KzuÚ = 0,04; Navrhovaný index podlažných plôch Ipp = 0,08; Odporučená podlažnosť : 2 NP vrátane podkrovia.   V obci Poľný Kesov je ThermalPark Nitrava , ktorý má celkovo šesť bazénov, tri sauny, vírivku, športové ihriská, ubytovacie a stravovacie kapacity. Vyhĺbil sa nový geotermálny vrt s teplotou 75 stupňov Celzia, rekonštruoval existujúci hotel a inžinierske siete a postavil novú bazénovú halu s dvoma vnútornými a jedným výplavovým bazénom. Výška investície dosiahla 4,7 milióna eur. V priebehu leta pribudne v areáli akvaparku šesť nových zastrešených toboganov s celoročnou prevádzkou. Návštevnosť v Poľnom Kesove mohla do piatich rokov sa priblížiť k miliónu návštevníkov ročne. Približne polovica z nich by mali byť návštevníci z regiónu a celého Slovenska, druhú polovicu budú tvoriť zahraniční návštevníci, predovšetkým z Českej republiky, Rakúska a čiastočne aj Poľska. Akvapark je aj bude prínosom pre región nielen z hľadiska vytvárania pracovných miest či budovania nových rodinných penziónov. „Už dnes stúpli ceny nehnuteľností v tomto regióne štvor až päťnásobne.“ ThermalPark Nitrava bude mať záujem aj o odborníkov z celého Slovenska. Pre odborníkov a návštevníkov by bolo vhodné vybudovať komplexnú infraštruktúru.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1287 Vlastníctvo:osobné
Plocha pozemku:47440 m2 Slnečný:áno
Tiché prostredie:áno Turistika:áno
Cykloturistika:áno Prístupová cesta:asfaltová
Vodovod:pri pozemku Elektrina:pri pozemku
Kanalizácia:pri pozemku Terén:rovinatý
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama