PREDANÉ - Predaj bytu, BA II, Ružinov

89 999,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Sklenárova 
ID:1276

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PREDANÉ - 1. izbový byt, ktorý sa nachádza na zvýšenom prízemí/6 poschodovom  zateplenom bytovom dome, vo vyhľadávanej lokalite Ružinova. Má rozlohu 46 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, izby, kuchyne,  kúpeľne s WC a pivnice. Vďaka západnej orientácii bytu je slnečný. Boli urobené nasledovné rekonštrukčné práce: plastové okná, v chodbe a v kúpeľni dlažba, v izbe drevené parkety, vymenené interiérové dvere. Po celej dĺžke vstupnej haly je osadená 4. dverová vstavaná skriňa s celoplošnými zrkadlami. Rekonštrukciou prešla aj kúpeľňa spojená s toaletou, kde bol osadený bidet, urobené nové obklady a dlažba,  znížený strop s bodovým osvetlením. V bytovom dome bol zrekonštruovaný vstupný vchod, schránky a vymenená vstupná brána, ktorá sa otvára na čip. V marci 2016 boli vymenené stúpačky. Parkovanie pred domom. LOKALITA: Táto tichá lokalita plná zelene, má výbornú infraštruktúru služieb  (detské ihrisko, škôlka, reštaurácia – pizzeria, potraviny, v blízkosti nákupné centrum Retro, Nemocnica s poliklinikou, Tesco Express, kúpalisko Delfín, Kataster nehnuteľností, Lidl, supermarket Billa, Business Centrum Apollo, trhovisko Miletičova atď. Má výbornú dopravnú dostupnosť (do centra 5 minút autom, 10 minút MHD).

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1276 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:1 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Úžitková plocha:46 m2 Plocha pivnice:4 m2
Podlaha:parkety, dlažba Steny:omietky
Okná:plastové Kúpeľňa:klasická vaňa
Kuchyňa:kuchynská linka Slnečný:áno
Tiché prostredie:áno Obchody v blízkosti:áno
Škola v blízkosti:áno Kúrenie:centrálne
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia Typ objektu:panelová
Výťah:áno Vstavané skrine:áno
Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama