Prenájom kancelárií 21, 19, 15, 120, 27 m2, pod hradom

9,50 €/m2/mesiac
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Prenájom
Kategória:Komerčné priestory
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava I
Obec:Bratislava-Staré Mesto
Ulica:Zámocké schody 
ID:1272

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne zariadené kancelárske priestory v  historickom centre hlavného mesta Bratislava - Staré Mesto, Zámocké schody. Priestory sa nachádzajú v tesnej blízkosti Bratislavského hradu, Parlamentu SR, Dóm Svätého Martina, Hotel Devín, Pálfiho paláca, Vysokej škole muzických umení, Prezidentský palác. Samozrejme sú tu aj všetky významné inštitúcie, hotely, banky a ambasády. Budova prešla komplexnou interiérovou a exteriérovou rekonštrukciou. Priestory sa nachádzajú na druhom poschodí a sú dostupné výťahom, alebo cez schodisko. Priestory o celkovej výmere 249,8 m2 sú členené na schodiskovú halu, 5 kancelárií (20,7 m2; 14,55 m2; 19,23 m2; 119,84 m2; 27,30 m2; ), archív , kuchynka, hygienické zázemie (toalety, umyvárka, kumbál). Možnosť prenájmu jednotlivých kancelárií aj samostatne. V priestoroch sú položené koberce, kamerový systém, klimatizácia. Samozrejmosťou je alarm, bezpečnostné vstupné dvere najvyššej kvality a bezpečnostné sklá na oknách. Priestor má vlastný kotol na plyn, takže náklady zahŕňajú len médium. Cena za prenájom 9,50 €/m2/mesiac. V prípade seriózneho záujmu je dohodnúť nižšiu cenu, v závislosti na aké dlhé obdobie by bola podpísaná nájomná zmluva. Výška preddavkov na prevádzkové náklady 3,80 EUR/m2 (vodne a stočné, plyn, elektrina, servis výťahov, servis vykurovania a chladenia, poistenie budovy, daň z nehnuteľnosti, správa budovy, upratovanie spoločných priestorov). Uvedená cena je orientačná, reálna cena vychádza zo skutočných vyučtovacích faktúr. V prípade záujmu možnosť prenájmu parkovacích miest v suteréne za poplatok 120 € + DPH/1 miesto (dostupné autovýťahom). Ďalšie možnosti parkovania sú : a) na ulici sms parkovanie, alebo parkovací automat; b) 3 minúty pešej chôdze od budovy parkovisko so 100 miestami ( hodina 1,80 €, alebo možnosť zakúpiť si mesačné parkovanie). Tieto kancelárske priestory na lukratívnom mieste Bratislavy spĺňajú  požiadavky fungovania domácich i zahraničných inštitúcii, sú vhodné pre obchodné firmy, právnické kancelárie, reklamné a marketingové agentúry. 

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1272 Vlastníctvo:firemné
Počet miestností:5 Počet WC:1
Úžitková plocha:250 m2 Zastavaná plocha:250 m2
Podlaha:parkety, dlažba Okná:plastové
Kúpeľňa:sprchovací kút Oddelené WC:áno
Kuchyňa:chladnička, mikrovlnka Luxusný:áno
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Obchody v blízkosti:áno Kúrenie:lokálne
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia Typ objektu:tehlová
Poschodie:2 / 3 Výťah:áno
Príslušenstvo:telefón, internet, klimatizácia Bezpečnosť:alarm
Prístupová cesta:asfaltová Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku Plyn:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama