Prenájom klimatizovaných kancelárií, BA IV, Pribišova ulica

550,00 €/mesiac
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Prenájom
Kategória:Komerčné priestory
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Karlova Ves
Ulica:Pribišova 
ID:1270

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom klimatizované kancelárske priestory, ktoré pozostávajú z dvoch miestností-kancelárií, menšieho  skladu a kuchynky, o výmere 75 m2. Tieto priestory sa nachádzajú v Bratislave IV - mestská časť Karlová Ves – Dlhé diely, Pribišova ulica.  V polyfunkčnej budove sú na 2. poschodí. Podlaha: plávajúca. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kuchyne: kuchynský kút. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. V okolí je výborná občianska vybavenosť -  nákupné centrum, pošta, banky, škola, škôlka, detské ihriská, kostol, pizzeria, služby, reštaurácie, zastávka MHD. V okolí je veľa zelene, les. Parkovanie v okolí domu. Cena za prenájom vrátane energií  je 550,- EUR mesačne. PROVÍZIU za sprostredkovanie NEPLATÍTE.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1270 Vlastníctvo:firemné
Počet miestností:3 Počet WC:1
Úžitková plocha:75 m2 Podlaha:plávajúca
Okná:drevené Tiché prostredie:áno
Obchody v blízkosti:áno Kúrenie:centrálne
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia Typ objektu:zmiešaná
Príslušenstvo:klimatizácia Prístupová cesta:asfaltová
Vodovod:na pozemku Elektrina:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama