Predaj domu 4+2, v obci Ňárad

110 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Domy a vily
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Ňárad
Ulica:Ňárad 
ID:1257

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na 14 árovom pozemku  v obci Ňárad, ktorá sa nachádza 45 km od Bratislavy, 17 km od Gyoru, v okolí sa nachádza viacero termálnych kúpalísk. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2009 – a to : strecha, elektroinštalácia, vodoinštalácia, plynoinštalácia, podlahy (plávajúca podlaha, dlažba), kanalizácia, plastové okná, dvere, omietky, stropy, vonkajšia omietka, studne 2x, oplotenie, zeleň, rozvody na poplašné zariadenie, internet a podobne. Dom pozostáva: jedáleň s barovým pultom, obývačka, spálňa, kuchyňa, hosťovská izba, pracovňa, kúpeľňa, 2x toaleta, šatník, špajza, 2x sklad, kotolňa, letná kuchynka, dieľňa. Vonku sa nachádza záhradný domček na náradie, kruhový bazén. Dom má ústredné kúrenie, obecný vodovod, žumpu.V prípade záujmu, neváhajte ma kontaktovať.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1257 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:4 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:2 Počet WC:2
Plocha pozemku:1417 m2 Úžitková plocha:325 m2
Zastavaná plocha:255 m2 Podlaha:plávajúca, dlažba
Steny:stierky Okná:plastové
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička Slnečný:áno
Pekný výhľad:áno Tiché prostredie:áno
Dieľňa:áno Bazén:áno
Turistika:áno Cykloturistika:áno
Kúrenie:centrálne Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Príslušenstvo:televízor, internet Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Strecha:Sedlová Podkrovie:áno
Prístupová cesta:asfaltová Vodovod:na pozemku
Studňa:áno Elektrina:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku Žumpa:áno
Terén:rovinatý
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama