PREDANÉ Pozemok v priemyselnej zone, 15.000 m2, Zohor

42,00 €/m2
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Pozemky
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Malacky
Obec:Zohor
ID:1251

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PREDANÉ  stavebný pozemok (Ostatné plochy) o  výmere 15.000 m2. V zmysle Územného plánu obce Zohor sa táto parcela nachádza v zóne V3 a môže byť použitá ako Plocha priemyselnej výroby a skladov. Je už komplet vybavené Územné rozhodnutie a to je zahrnuté v cene. Pozemok je rovinatý a vedie k nemu prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Výhody: slnečný, pekný výhľad. Výhoda tohto pozemku je blízka dostupnosť od diaľnice - 2,0 km a železnice - 1 km. Dohoda o cene možná.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1251 Vlastníctvo:osobné
Plocha pozemku:15000 m2 Slnečný:áno
Pekný výhľad:áno Prístupová cesta:asfaltová
Elektrina:na pozemku Terén:rovinatý
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama