Prenájom 2.izbového bytu, Pribinova ul.,BA I.

1 365,00 €/mesiac
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Prenájom
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava I
Obec:Bratislava-Staré Mesto
Ulica:Pribinova 
ID:1248

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom luxusný 2-izbový byt v komplexe Eurovea, Pribinova, Bratislava, na 4/5 poschodí o rozlohe 64 m2 s parkovacím miestom v rezidenčnej garáži a pivnicou 6 m2. Byt je štýlovo plne zariadený a pripravený ihneď k nasťahovaniu, pozostáva z priestrannej obývačky s otvorenou dispozíciou kuchyne, komfortnej spálne a dizajnovej kúpeľne s vaňou, všetko je prepojené vstupnou chodbou. Byt má čiastočný výhľad na Dunaj, plne termostaticky regulovateľnú teplotu kúrenia a vstavanej klimatizácie. Z bytu sa vnútorným prechodom dá dostať priamo do nákupného centra Eurovea a z vchodu hneď na promenádu pri Dunaji. Voľný ihneď.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1248 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:2 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Úžitková plocha:64 m2 Podlahová plocha:64 m2
Podlaha:plávajúca, parkety Steny:stierky
Okná:plastové Kúpeľňa:sprchovací kút
Luxusný:áno Slnečný:áno
Pekný výhľad:áno Tiché prostredie:áno
Obchody v blízkosti:áno Zastávka autobusu:áno
Kúrenie:centrálne Stav objektu:novostavba
Typ objektu:montovaná Poschodie:4 / 5
Výťah:áno
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama