Predaj 1.izbového bytu - Slovinská 8, Bratislava - Trnavka

108 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Slovinská 
ID:1341

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 1. izbový byt v Bratislave II., na Slovinskej ulici č. 8. Byt sa nachádza na 2. poschodí zo 4. v tehlovom bytovom dome. Celková podlahová plocha bytu  je 29 m2. Pozostáva zo samostatnej priestrannej izby, kuchyne, chodby, kúpeľne so sprchovým kútom a  WC.  Byt je tichý, nakoľko je orientovaný do vnútrobloku.
Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený, vstupná vchodová brána je na čip, dlažba, nové schránky. Vo vnútrobloku je dostatok miesta na parkovanie .

S bytom sa predáva aj spoluvlastnícky podiel na pozemok pod bytovým domom.

V okolí je veľmi dobrá občianska vybavenosť, detské ihrisko, potraviny, obchodné centrum R1, Klientské centrum Tomášiková, jazero Kuchajda. Výborná dostupnosť do mesta ako i von z mesta.

Mesačné náklady – za správu 117 eur, elektrina 4 eur

Byt je voľný ihneď.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1341 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:1 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Úžitková plocha:29 m2 Podlaha:plávajúca, dlažba
Steny:omietky Okná:plastové
Kúpeľňa:sprchovací kút Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička
Tiché prostredie:áno Obchody v blízkosti:áno
Zastávka autobusu:áno Kúrenie:centrálne
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia Poschodie:2 / 4
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: realitný maklér
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama