Predaj RD so záhradou, Jaseňová, Bratislava I, Staré Mesto

760 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Domy a vily
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava I
Obec:Bratislava-Staré Mesto
Ulica:Jaseňová 
ID:1340

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom so záhradou v prestížnej lokalite Bratislavy – priamo v Starom Meste o celkovej výmere 393 m2.

Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti Horského parku, lesoparku Železná studienka, nemocničného komplexu Kramáre, tenisových kurtoch pri Habánskom Mlyne a Bratislavského hradu. Nehnuteľnosť disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Lokalita je vhodná aj pre rodiny s deťmi – škôlky, školy, detské ihriská. Má výborné napojenie na diaľničný obchvat a dostupnosť do centra mesta je 10 minút.

Pri dome je pekná záhrada so záhradným domčekom pre oddych a jazierko.

Dom je podlažný a bol postavený v roku 1975 a prestavaný o 10 rokov neskôr. V rokoch 2012 a 2020 prešiel čiastočnými rekonštrukciami, vrátane kompletného obnovenia sedlovej strechy. Obytné miestnosti sú orientované prevažne na juhozápad.

Prízemie - kuchyňa z ktorej sa ide na terasu, 4 x obytné miestnosti, kúpeľňa s WC a chodba.
Kuchyňa má 3,25m dlhú kuchynskú linku, nerezový dvoj drez, plynovú pec, digestor.
V obývacej miestnosti je krb.
V kúpeľni je umývadlo so skrinkou, sprchový kút, bidet, záchod.
Suterén - závetrie, kuchyňa, garáž, kotolňa a 2x pivnica.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom značky Junkers a panelovými radiátormi. Kotol sa nachádza v suteréne. Ohrev teplej vody je zabezpečený zásobníkom teplej vody, ktorý je súčasťou kotla.

Mesačné náklady za služby a energie sú 120 €.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1340 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:4 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet terás:1 Plocha pozemku:393 m2
Úžitková plocha:171 m2 Zastavaná plocha:103 m2
Vek objektu:1975 Podlaha:plávajúca, dlažba
Steny:omietky Okná:plastové
Kúpeľňa:sprchovací kút Kuchyňa:kuchynská linka, sporák
Slnečný:áno Tiché prostredie:áno
Škola v blízkosti:áno Turistika:áno
Kúrenie:centrálne, lokálne, krb Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Typ objektu:tehlová Príslušenstvo:televízor
Bezpečnosť:bezpečnostné dvere Strecha:Sedlová
Podpivničenie:Čiastočné (66 %) Prístupová cesta:asfaltová
Elektrina:na pozemku Plyn:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku Terén:prevažne rovinatý
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama