Predaj 1.izbového bytu s balkónom v Námestove

83 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Námestovo
Obec:Námestovo
Ulica:Severná 
ID:1338

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 1. izbový byt v Námestove, na Severnej ulici. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 3. v tehlovom bytovom dome. Celková podlahová plocha bytu  je 35 m2. Pozostáva zo samostatnej priestrannej izby, kuchyne, chodby, kúpeľne s vaňou a samostatného WC.  Pridanou hodnotou bytu je balkón ( 3 m2)s prekrásnym výhľadom na oravskú prírodu a Oravskú priehradu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou , vymenili sa plastové okná s vnútornými žalúziami, obklady, v izbe laminátová podlaha, v chodbe, v kúpeľni a v kuchyni dlažba, nové bezpečnostné vchodové dvere. Orientácia bytu je na východnú stranu. K bytu prináleží aj pivnica (kobka 2 m2).

 Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený, vstupná vchodová brána je na čip, dlažba, nové schránky.

Mesačné náklady 109 eur, 10 eur elektrina

V okolí je veľmi dobrá občianska vybavenosť, detské ihrisko, potraviny, škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko, lekárne, banky, reštaurácia, obchodné centrum, Supermarket COOP, Lidl, kostol. Výborná dostupnosť do mesta ako i von z mesta. Byt je voľný ihneď.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1338 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:1 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet balkónov:1 Úžitková plocha:38 m2
Vek objektu:1998 Podlaha:plávajúca, dlažba
Steny:omietky Okná:plastové
Kúpeľňa:klasická vaňa Oddelené WC:áno
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička Pekný výhľad:áno
Tiché prostredie:áno Obchody v blízkosti:áno
Škola v blízkosti:áno Nemocnica v blízkosti:áno
Kúrenie:centrálne Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Typ objektu:tehlová Poschodie:2 / 3
Príslušenstvo:televízor, internet Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: realitný maklér
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama