Predaj 1. izbového bytu, Topoľčianska, Bratislava V

150 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava V
Obec:Bratislava-Petržalka
ID:1335

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

POPIS BYTU :

Realitná kancelária AVAREAL exkluzívne ponúka na predaj slnečný 1. izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií v miestnej časti Bratislava V - Petržalka, na ulici Topoľčianska. Byt má celkovú podlahovú plochu 36,24 m2 a nachádza sa na 4. poschodí v 12. poschodovom bytovom dome s dvoma výťahmi. Orientácia bytu je na východ. Byt pozostáva z predsiene  ( 3,55 m2 ), z ktorej sa ide do kúpeľne s WC ( 9,65 m2 ), do kuchyne ( 9,65 m2 ) a do obývacej izby ( 18,88 m2 ). K bytu prináleží na prízemí pivničná kobka ( 1,38 m2 ). V byte sú plastové okná a plávajúca podlaha. Vykurovanie bytu je prostredníctvom ústredného kúrenia. V kuchyni je elektrická varná doska , v kúpeľni sprchový kút a vchodové dvere sú bezpečnostné. Bytový dom je dobre udržiavaný a zateplený . K dispozícií sú optické káble na internet a KVT.

LOKALITA:

V blízkosti bytu je výborná občianska vybavenosť. Zdravotné stredisko, nemocnica, pošta, pobočky bánk, potraviny BILLA, TESCO, TERNO, Kaufland, LIDL, ALZA, TECHNOPOL, cukráreň, fitness centrum, reštaurácia, kostol,  materská škola , Základná umelecká škola , veterinárna ambulancia, rôzne drobné prevádzky , zastávky MHD + perspektívne električková trať. V blízkom okolí je množstvo zelene, jazero Draždiak a dunajská hrádza s cyklotrasou . Bezproblémové parkovanie pre rezidentov v okolí bytového domu. Dostupnosť do centra mesta (do 10 minút autom, cca 15 minút MHD).

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1335 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:1 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Úžitková plocha:36 m2 Podlaha:plávajúca
Steny:omietky Okná:plastové
Kúpeľňa:sprchovací kút Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Obchody v blízkosti:áno Škola v blízkosti:áno
Nemocnica v blízkosti:áno Zastávka autobusu:áno
Kúrenie:centrálne Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Typ objektu:panelová Poschodie:4 / 12
Výťah:áno Príslušenstvo:televízor, internet
Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama