Predaj záhrady o výmere 816 m2 s dvoma chatkami pri Zlatých pieskoch

190 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Pozemky
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Pestovateľská 
ID:1333

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj záhradu o výmere 816 m2 s dvoma murovanými chatkami  4x4m a 6x4m. Záhrada sa nachádza v Záhradkárskej osade Mokráň Záhon, v Bratislave – Ružinov, k. ú. Trnávka. Záhrada je z dvoch parciel, kde sú ovocne stromy – marhule, hrušky, jablká, figovníky. Na pozemku je studňa a zároveň aj mestský vodovod. Chatky majú pivnice a elektrické prípojky. V prípade ich zachovania je nutná ich rekonštrukcia. V priamom susedstve pozemku sú celoročne obývané nové rodinné domy. Občianska vybavenosť v blízkosti: materská škôlka, MHD do 200m, Obchodné centrum Korzo, BILLA, nákupné centrum AVION, IKEA, do 2-3km TESCO- SORAVIA. Rýchle cestné napojenie na D1, Galvaniho, Ivánsku cestu, Vajnorskú, Trnavskú, Prievozskú.  Rekreačné aktivity s vodnými športmi ponúka  jazero Zlaté piesky, vzdialené  cca 7 min. peši. Cena je možná aj dohodou. Nehnuteľnosť nie je zaťažená ťarchou.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1333 Vlastníctvo:osobné
Plocha pozemku:816 m2 Luxusný:áno
Slnečný:áno Tiché prostredie:áno
Obchody v blízkosti:áno Škola v blízkosti:áno
Zastávka autobusu:áno Cykloturistika:áno
Prístupová cesta:asfaltová Vodovod:na pozemku
Studňa:áno Elektrina:na pozemku
Terén:rovinatý
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama