Predaj - 4. izbový mezonet, Vajnorská 2, Bratislava

485 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava III
Obec:Bratislava-Nové Mesto
Ulica:Vajnorská 
ID:1332

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkam Vám na predaj exkluzívny priestranný, atypicky riešený penthouse v podkroví na Vajnorskej ulici č. 2, v Bratislave III, mestská časť Nové Mesto o celkovej výmere 165 m2, ktorý sa nachádza na 5. nadzemnom podlaží. Je vo výlučnom vlastníctve s podielom na spoločných priestoroch a pozemku. Pozostáva zo štyroch izieb a príslušenstva. Na spodnom podlaží mezonetového bytu je : vstupná chodba 12,6 m2, obývačka 41,35 m2, terasa 10 m2, kuchyňa 16,60 m2, kúpeľňa 11,50 m2, izba 15,30 m2, 2.WC 1,25 m2, šatník 4,60 m2, chodba 2,90 m2, detská izba 14,25 m2. Na hornom podlaží mezonetového bytu je : spálňa 20,45 m2, detská spálňa 14,80 m2. Byt bol vstavaný do podkrovia v roku 2000 a v roku 2019 prešiel kompletnou, nadštandardnou rekonštrukciou. Kúrenie je zabezpečené vlastným plynovým kotlom , podlahové kúrenie je v kúpeľni a WC, klimatizácia, krb stúpačky, okná, zárubne, dvere, bezpečnostné vchodové dvere, obklady a dlažba v kúpeľni a vo WC a drevená podlaha v miestnostiach, kuchyňská linka s elektrospotrebičmi značky Viessman. Mesačné náklady za služby a energie sú = správcovská spoločnosť 177 EUR, plyn+elektrika 90 EUR, výťah 15 EUR . Byt sa nachádza v uzavretom bytovom bloku z roku 1924 na hranici Starého a Nového Mesta, na Trnavskom mýte. Orientovaný je do dvora a až po terasu siahajú stromy. Vo vchode bytového domu je 10 bytov – na každom podlaží sú dva. Jediný tento vchod má výťah (Schindler), ktorý obsluhuje iba 4 byty na najvyššich podlažiach. Vnútri bloku je rozsiahly park s vysokými stromami a kríkmi, detským pieskoviskom s hojdačkami, oploteným ihriskom, ping-pongovým stolom a cca. 100 parkovacími miestami. Vyhradene parkovacie miesto je možné si prenajať na Miestnom úrade Nové mesto. V bezprostrednej blízkosti je zrekonštruovaný podchod so službami a obchodmi, nákupné centrum Centrál, poliklinika ProCare, Nová tržnica, Lidl a niekoľko reštaurácií, parkov a športovísk. Na Trnavskom mýte majú zastávku takmer všetky linky MHD. V prípade záujmu volajte +421 915 720 839.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1332 Vlastníctvo:osobné
Počet kúpeľní:1 Počet kuchýň:1
Počet WC:2 Počet terás:1
Úžitková plocha:165 m2 Vek objektu:1924
Podlaha:parkety, dlažba Steny:omietky
Okná:drevené Kúpeľňa:klasická vaňa
Oddelené WC:áno Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, mikrovlnka
Luxusný:áno Slnečný:áno
Pekný výhľad:áno Tiché prostredie:áno
Obchody v blízkosti:áno Škola v blízkosti:áno
Nemocnica v blízkosti:áno Zastávka autobusu:áno
Kúrenie:podlahové, lokálne, krb Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Typ objektu:tehlová Poschodie:4 / 5
Výťah:áno Vstavané skrine:áno
Príslušenstvo:televízor, internet, klimatizácia Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama