REZERVOVANÉ 3. izbového bytu - Ševčenková 16, Bratislava V

160 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava V
Obec:Bratislava-Petržalka
Ulica:Ševčenkova 
ID:1331

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

REZERVOVANÉ 3. izbový byt v osobnom vlastníctve na Ševčenkovej ulici č. 16, Bratislava,  m.č. Petržalka - Dvory. Nachádza sa na 9. poschodí panelového zatepleného obytného domu s výťahom. Byt je orientovaný na V/Z, má 3. nepriechodné izby, samostatnú kuchyňu, predsieň, halu, kúpeľňu , oddelené WC, loggiu, a pivničná kobka. Výmera podlahovej plochy bytu je 66,01 m2  + loggie 3,61 m2. Byt je po rekonštrukcii, a to : plastové okná, laminátové podlahy, dvere, murované jadro v kúpeľni, stúpačky . Mesačné náklady na 1 osobu cca 160 000 € (podľa spotreby a počtu osôb). Parkovanie možné na verejnom parkovisku pred domom a blízkom okolí. Byt sa nachádza v lokalite, ktorá je známa výbornou občianskou vybavenosťou - obchodné centrum , školy, škôlky, detské ihriská. Neďaleké Chorvátske rameno je ideálnym miesto pre prechádzky a trávenie voľného času. Veľmi dobrá dostupnosť do centra mesta a autom na diaľničný obchvat BA.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1331 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:3 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet loggií:1 Úžitková plocha:66 m2
Podlaha:plávajúca, dlažba Steny:omietky
Okná:plastové Kúpeľňa:klasická vaňa
Oddelené WC:áno Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Obchody v blízkosti:áno Škola v blízkosti:áno
Zastávka autobusu:áno Kúrenie:centrálne
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia Typ objektu:panelová
Poschodie:9 / 12 Výťah:áno
Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama