PREDANÉ 2. izbový bytu na Agátovej ul.,v BA - Dúbravka

139 800,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Dúbravka
Ulica:Agátová 
ID:1328

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PREDANÉ - veľmi pekný dizajnovo zariadený slnečný byt. Je situovaný na 3. NP (2. posch,) v novostavbe bytového domu s výťahom v Bratislave na ul. Agátovej, v tichej, kľudnej a vyhľadávanej bratislavskej mestskej časti  Dúbravka (BA IV) .  Ide o prvého majiteľa bytu. Celková úžitková plocha bytu je 44 m2. Byt má dve izby. Kuchyňa je spojená s obývačkou. Byt je veľmi svetlý a teplý pretože je orientovaný juhozápadne. Príslušenstvom bytu je kuchyňa, predsieň, kúpeľňa s WC a pivničná kobka. K bytu patrí veľký balkón 4,72 m2, na ktorý celé poobedie svieti slniečko.  Podlahy tvoria v izbách veľkoplošné laminátové parkety, v kúpeľni a v chodbe  je keramická dlažba. Dvere sú z materiálov na báze drevnej hmoty, fóliované, osadené do obložkových zárubni. Vstupné dvere sú bezpečnostné. Okná a balkónové dvere sú plastové s dvojitým zasklením. Keramické obklady stien sú v kúpeľni. Veľkou výhodou bytu je jeho vykurovanie vlastným plynovým kotlom zn. Wiesmann  ktorý zabezpečuje aj ohrev TÚV. Je to obrovská výhoda z hľadiska šetrenia nákladov. Kuchynská rohová linka je nadčasová, vyrobená na mieru z materiálov na báze dreva, pracovná doska a zástena je z materiálu, ktorý je imitáciou betónu, nerezový drez s pákovou vodovodnou batériou, sklokeramická doska, el. rúra, digestor, chladnička s mrazničkou sú značky BOSCH. V kúpeľni je vaňa, keramické umývadlo, WC so zabudovanou nádržkou. V chodbe a v spálni sú vstavané skrine typu rolldor, ktoré zabezpečujú veľký rozsah úložného priestoru. Bytový dom má osem nadzemných podlaží, na l. NP sú spoločné priestory a pivničné kobky, na ostatných nadzemných podlažiach sú byty. Súčasťou predaja je aj pozemok pod bytovým domom a priľahlé pozemky k bytovému domu. Veľkou výhodou bytu sú nízke mesačné náklady a to na dve osoby len 50 eur plus energie. Byt je bez tiarch a je kúpou voľný. Výhody: orientácia JZ, tiché prostredie, priestranný balkón, samostatné vykurovanie a ohrev teplej vody a nízke mesačné náklady. Byt sa môže používať na bývanie, ale aj s investičným zámerom čiže na prenájom. V okolí bytového domu sa nachádza  výborná infraštruktúra služieb - škola, škôlka, zdravotné strediska, ihriská, zastávka MHD – autobus - električka, lekáreň, nákupné stredisko, reštaurácia, pizza. Atraktívna je aj blízkosť Tesca, Billa, Bory Mall, OBI, Hornbach, jazdecká škola a krásny les pohoria Malých Karpát a Devínskej Kobyly, plus rýchle napojenie na diaľničný obchvat .            

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1328 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:2 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet balkónov:1 Úžitková plocha:44 m2
Plocha pivnice:2 m2 Vek objektu:2011
Podlaha:plávajúca, dlažba Steny:omietky
Okná:plastové Kúpeľňa:klasická vaňa
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička Luxusný:áno
Slnečný:áno Tiché prostredie:áno
Obchody v blízkosti:áno Škola v blízkosti:áno
Zastávka autobusu:áno Kúrenie:lokálne
Stav objektu:novostavba Typ objektu:zmiešaná
Poschodie:3 / 9 Výťah:áno
Vstavané skrine:áno Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama