PREDANÉ 2. izbový byt na Ďatelinovej ul.,v BA - Ružinov

165 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Ďatelinová 
ID:1327

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PREDANÉ 2. izbový byt na Ďatelinovej, v Bratislave - mestská časť Ružinov. Byt má celkovú výmeru 61,83 m2 aj s balkónom na 2. poschodí z 3. v zateplenom bytovom dome. Byt je v osobnom vlastníctve. Byt pozostáva zo vstupnej chodby (6,93 m2), kuchyne ( 12,30 m2) , obývacej izby ( 16,21 m2), spálne (14,65 m2), kúpeľne ( 2,56 m2), WC ( 0,90 m2), šatníka( 2,77  m2), balkóna (2,25 m2)a pivnice (3,26 m2), ktorá je v suteréne bytového domu . Byt prešiel rekonštrukciou, v ktorej bola vymenená kuchynská linka, stierky, vymenené podlahy za plávajúce, murované jadro so stupačkami. Bytový dom je bez výťahu. Parkovanie bezproblémové pri bytovom dome. Je to tichá lokalita, plná zelene s výborná občianskou vybavenosťou - školy, škôlky, detské ihriská, obchody a služby rôzneho zamerania, reštaurácie, pivárne, pizzerie, zdravotné stredisko, MHD, banky, pošta, cukráreň, obchodné centrum, jazerá Rohlík a Štrkovecké jazero. Výborná dostupnosť kamkoľvek v meste autom aj MHD, plus rýchle napojenie aj na obchvat .

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1327 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:2 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet balkónov:1 Úžitková plocha:56 m2
Plocha pivnice:3.26 m2 Podlaha:plávajúca, dlažba
Steny:omietky Okná:plastové
Kúpeľňa:klasická vaňa Oddelené WC:áno
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička Slnečný:áno
Pekný výhľad:áno Tiché prostredie:áno
Obchody v blízkosti:áno Škola v blízkosti:áno
Nemocnica v blízkosti:áno Zastávka autobusu:áno
Kúrenie:centrálne Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:2 / 3 Príslušenstvo:televízor, internet
Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama