PRENAJATÉ 2. izbového bytu s park. miestom, BA II - Jégeho alej

500,00 €/mesiac
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Prenájom
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Jégého 
ID:1326

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Prenajaté prenájom veľmi pekný 2-izbový byt s parkovacím miestom na Jégeho ulici, v Bratislave. Byt je situovaný v polyfunkčnej novostavbe bytového domu. Výmera bytu je 50 m2, s balkónom, nachádza sa na 10. posch./ 12 s výťahom. Byt pozostáva zo samostatnej spálne so vstavanou skriňou, obývačky prepojenej s kuchynskou časťou, kúpeľňe s vaňou a WC, k dispozícii je aj skladový priestor v byte. Je orientovaný na juhozápadnú stranu, výhľad je na Staré mesto a Karpaty (Kamzík). Byt nie je zariadený. V byte nie je možné fajčiť, držať alebo chovať akékoľvek domáce, alebo exotické zvieratá. Cena za prenájom bytu a parkovacieho miesta je 500 €/mesiac. Cena za služby (dodávka elektrickej energie, dodávka tepla na kúrenie a ohrev vody, studená voda, OLO, dodávka elektrickej energie v spoločných priestoroch bytového domu,) pre dve osoby je 80 € / mesačne). Požadovaná je kaucia vo výške 1 mesačného nájmu. Bez provízie pre RK ! Výborná občianska vybavenosť! V blízkosti Zimný štadión, kúpalisko Tehelné pole, OD Centrál, Trh Miletičova, HENKEL, POLUS, MHD, Trnavské a Račianske Mýto.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1326 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:2 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet loggií:1 Úžitková plocha:50 m2
Plocha pivnice:2 m2 Podlaha:plávajúca, dlažba
Steny:omietky Okná:plastové
Kúpeľňa:klasická vaňa Kuchyňa:kuchynská linka, sporák
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Tiché prostredie:áno Obchody v blízkosti:áno
Škola v blízkosti:áno Nemocnica v blízkosti:áno
Zastávka autobusu:áno Kúrenie:centrálne
Stav objektu:novostavba Typ objektu:tehlová
Poschodie:10 / 12 Výťah:áno
Vstavané skrine:áno Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama