Krásna vilka 3 + kk, s pozemkom 323 m2, Šajdíkove Humence

182 000,00 €
Maklér:BSBA Alexandra OSMITZ
Typ:Predaj
Kategória:Domy a vily
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Senica
Obec:Šajdíkove Humence
Ulica:Penati Golf Rezort 
ID:1323

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj krásnu vilku 3 + kk s pozemkom o výmere 323 m2, ktorá sa nachádza v golfovom rezorte Penati Golf Rezort , v obci Šajdíkove Humence, okres Senica. Vhodnú pre 4 až 6 ľudí. V prízemí vilky sa nachádza priestranná a útulná obývacia izba s krbom, ďalej je tu kuchynský kút s chladničkou, umývačkou, varnou doskou a digestorom. Vedľa predsiene je kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Na poschodí sú dve priestranné spálne, z ktorých je nádherný výhľad do okolitej prírody. Terasa vilky nabáda k príjemnému posedeniu a odpočinku a kúpanie v rybníku s vlastným mólom. Vilka je vybavená klimatizáciou na chladenia, ale aj na kúrenie. Vykurovanie horného poschodia zabezpečujú kachle s prieduchmi, ale kúriť sa dá aj elektrickými priamotopmy. Vilka je vhodná k celoročnému bývaniu. Parkovanie sa dá priamo pri dome. Penat Golf Rezort pribudol na mape špičkových golfových rezortov v Strednej Európe. Projekt vznikol uprostred borovicových lesov v blízkosti mesta Senica. Okolie ponúka krásnu krajinu s plážami a veľkým jazerom. Jedná sa o prvý areál, ktorý svojou neobvyklou rozlohou 217 ha spĺňa očakávania všetkých golfových priaznivcov. Mimo 36-jamkového golfového rezortu sú tu pestré možnosti oddychu a aktívnemu oddychu vo voľnom čase. V zelenej oáze v blízkosti ihrísk vyrástla rekreačná oblasť s ponukou komfortných rekreačných viliek pri jazere. Ponúkajú výhľad priamo na ihrisko, kam je možné sa pohodlne dopraviť golfovým elektrickým autom, ktorý je súčasťou predaja. Komplex s jazerom a prírodou celkovo vytvára jedinečnú atmosféru. Je celý oplotený a do areálu sa vstupuje cez stráženú vrátnici. V komplexe je veľké detské ihrisko pre deti, kým rodičia hrajú golf. V prípade záujmu ma kontaktujte na mobilnom čísle +421 904 700 310. Cena vilky s pozemkom je 182.000,- Euro a cena golfového elektrického auta je 3.000,- Euro.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1323 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:3 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet terás:1 Plocha pozemku:323 m2
Úžitková plocha:82 m2 Zastavaná plocha:41 m2
Vek objektu:2011 Podlaha:parkety, dlažba
Steny:omietky Okná:drevené
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka Slnečný:áno
Pekný výhľad:áno Tiché prostredie:áno
Obchody v blízkosti:áno Rybolov:áno
Turistika:áno Kúrenie:lokálne, krb
Stav objektu:novostavba Typ objektu:tehlová
Príslušenstvo:internet Bezpečnosť:alarm
Strecha:Sedlová Podpivničenie:Žiadne ()
Vodovod:na pozemku Elektrina:na pozemku
Terén:rovinatý
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: BSBA Alexandra OSMITZ
Funkcia: realitná maklérka
Telefón: +421904700310
E-mail: info-ZVNC-avareal.sk
reklama