Prenájom 3 izbového bytu, Bratislava-Karlova Ves, Pribišova

550,00 €/mesiac
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Prenájom
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Karlova Ves
Ulica:Pribišova 
ID:1321

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný 3 izbový byt na Pribišovej ulici č. 1, v Bratislave IV. Karlova Ves - Dlhé Diely. Byt sa nachádza na 2/8 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera bytu je 82,47 m2, k bytu patrí lodžia. Orientovaný na J a Z. Pozostáva z priestrannej vstupnej haly, obývacej izby, 2 spální, kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety . Každá izba ma svoj vchod zo vstupnej haly . V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru, vybavená spotrebičmi: sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, práčka, umývačka riadu.Veľmi dobrá občianska vybavenosť – v blízkosti sa nachádzajú obchody BILLA, TERNO, Tesco express, DM Drogerie markt, Retrogéria, materská škôlka, základná škola, gymnázium, pobočky bánk, lekáreň, pizzerie, pošta, kaderníctva, fitness, zastávka MHD. V blízkosti domu je možnosť kultúrnych, športových a rekreačných aktivít. Botanická záhrada, ZOO, lesopark, lodenica. Do centra Bratislavy sa dostanete do 10 min.   Byt je k dispozícii ihneď. Bez domácich zvierat. Cena prenájmu je 550 €/mesiac ; energie 110,- € (v čom sú zahrnuté poplatky za spotrebu elektrickej energie, plynu, odvoz domového odpadu, vodné, stočné); depozit - 600,- € (vratný na konci nájmu).

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1321 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:3 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet loggií:1 Úžitková plocha:82 m2
Podlaha:plávajúca, dlažba Steny:stierky
Okná:plastové Kúpeľňa:klasická vaňa, sprchovací kút
Kuchyňa:kuchynská linka, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka Slnečný:áno
Obchody v blízkosti:áno Škola v blízkosti:áno
Zastávka autobusu:áno Kúrenie:centrálne
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia Typ objektu:panelová
Poschodie:2 / 8 Výťah:áno
Vstavané skrine:áno Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama