PREDANÉ - byt na Hany Meličkovej, BA IV

128 500,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Karlova Ves
Ulica:Hany Meličkovej 
ID:1320

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PREDANÉ- byt na ulici Hany Meličkovej  v Bratislave IV, mestská časť Karlova Ves – Dlhé diely, o výmere 62,78 m2, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom podlaží z 9 - podlažného domu. Je v osobnom vlastníctve s podielom na spoločných priestoroch a pozemku. Pozostáva z troch izieb ( obývacia izba - 19,14 m2, spálňa I. – 8,00 m2, detská izba. – 12,02 m2, kuchyne – 8,12 m2, haly – 9,88 m2, WC – 1,00 m2, kúpeľky – 2,96 m2, lodžie – 2,61 m2 a pivnice 1,66 m2. Byt je po čiastočnej rekonštrukcií, stúpačky, plastové okná, dvere, bezpečnostné vchodové dvere, obklady a dlažba v kúpeľni a vo WC a plávajúca podlaha v miestnostiach. Mesačné náklady za služby a energie sú 170 Eur. Parkovanie pred a v okolí domu. Bytový dom je zateplený a nachádza sa vo veľmi peknom prostredí , plnej zelene. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť – nákupné stredisko BILLA , TERNO, DM –drogéria, rôzne obchody, školy, škôlky, MHD, zdravotné stredisko, lekárne, stomatológia, , reštaurácie, pošta a iná občianska vybavenosť. Dostupnosť do centra mesta je cca 15 - 20 minút MHD. Dostupnosť medzinárodnej vlakovej stanice Bratislava hl. nádražie je do 30 min. mestskou hromadnou dopravou alebo do 15 min. jazdy autom. Prístup na diaľnicu D - 2 v smere Brno je vo vzdialenosti do 2 km, prístup na diaľnicu D - 2 v smere Budapešť, Viedeň a Trnava je vo vzdialenosti cca 1 km. Dostupnosť miestnych úradov mestskej časti a okresných úradov je do 5 min. peši. V dochádzkovej vzdialenosti do 20 min. je hranica Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty a rameno rieky Dunaj s chránenou vodohospodárskou oblasťou vodárenského ostrova Sihoť. Vo vzdialenosti do 10 km je národná kultúrna pamiatka hrad Devín a chránené, turisticky a prírodne atraktívne územie alúvia rieky Morava. Zabezpečujeme aj služby hypotekárneho špecialistu, ktorý na základe analýzy Vašich možností, vyberie pre Vás najoptimálnejší typ financovania a najvýhodnejšej hypotéky so zohľadnením Vašich individuálnych potrieb, pre financovanie kúpy nehnuteľnosti.      

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1320 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:3 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet loggií:1 Úžitková plocha:63 m2
Plocha pivnice:1,66 m2 Vek objektu:1989
Podlaha:plávajúca, dlažba Steny:omietky
Okná:plastové Kúpeľňa:sprchovací kút
Oddelené WC:áno Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Tiché prostredie:áno Obchody v blízkosti:áno
Škola v blízkosti:áno Zastávka autobusu:áno
Kúrenie:centrálne Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Typ objektu:panelová Poschodie:6 / 9
Výťah:áno Príslušenstvo:televízor, internet
Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama