Štýlový, prakticky riešený 2.-izbový byt, v malom, tichom bytovom dome, vynikajúca dostupnosť na diaľnicu aj do mesta.

153 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Strojnícka 
ID:1319

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj  priestranný, slnečný  2. - izbový byt na Strojníckej ulici č. 86 – Ružinov, BA II, na 2. poschodí. Byt je možné upraviť na 3 izbový.  Byt má veľmi dobrú dostupnosťou  tak do centra, ako aj na diaľnicu. Byt sa nachádza v zástavbe rodinných domov, v malom, tichom, 9 ročnom, tehlovom bytovom dome, s 10 bytmi.     Má rozlohu 63,59 m2, s obytnou plochou  57,47 m2. K bytu patrí kryté parkovacie miesto o výmere 11,68 m2 a pivničná kobka o výmere 1,38 m2.   Je prakticky dispozične riešený, má veľkú  obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou, samostatnú spálňu s francúzskym oknom, priestrannú kúpeľňu s vaňou a  WC,  vstupnú predsieň s oknom  a   balkón o výmere 4,74 m2.  Kuchyňa je vybavená rohovou kuchynskou linkou na mieru, so vstavanými spotrebičmi / elektrická sklokeramická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, digestor, chladnička s mrazničkou /. V predsieni je vstavaná skriňa a vešiaková zostava.  V spálni priestranná vstavaná skriňa. Byt je vybavený klimatizáciou, vonkajšími  roletami sunstop, vnútornými žalúziami. Na oknách a dverách sú sieťky. Štandardom bytu sú bezpečnostné protipožiarne dvere, plastové okná, plávajúce podlahy. Bytový dom má vlastnú plynovú kotolňu.  Nízke mesačné náklady na bývanie :  87,- eur / mesiac/1 osoba . Byt je v osobnom vlastníctve a prislúcha k nemu aj spoluvlastnícky podiel na pozemku. Tehlová novostavba má vstupné vchodové dvere na čip. Cena bytu je 153.000,- Eur,  cena parkovacieho miesta 12.000,-eur.  

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1319 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:2 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet balkónov:1 Úžitková plocha:64 m2
Plocha pivnice:1,38 m2 Vek objektu:2009
Podlaha:plávajúca, dlažba Steny:omietky
Okná:plastové Kúpeľňa:klasická vaňa
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka Slnečný:áno
Pekný výhľad:áno Tiché prostredie:áno
Kúrenie:centrálne Stav objektu:novostavba
Typ objektu:tehlová Poschodie:2 / 2
Príslušenstvo:televízor, káblová televízia, internet, klimatizácia Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama