PREDANÉ 2.izbový byt, Vyšehradská 8, Bratislava V.

135 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava V
Obec:Bratislava-Petržalka
Ulica:Vyšehradská 
ID:1317

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PREDANÉ 2-izbový byt na Vyšehradskej ulici č.8, Petržalka – Lúky o výmere 62,62 m2 s balkónom, bez pivnice. Pozostáva z ( obývacia izba 23,90 m2; spálňa 16,59 m2; kuchyňa 9,45 m2; predsieň 5,46 m2; kúpeľňa 3,76 m2; WC 1,44 m2; balkón 2 m2. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, plastové okná sú so žalúziami a sieťkami. V izbách, hale a kuchyni sú nové plávajúce podlahy, vstavaná skriňa v izbe a hale, v kúpeľni je vaňa. Nachádza sa na 2. poschodí z 11. Orientácia – JZ, slnečná strana s pekným výhľadom. Mesačné náklady 80 € os. + elektrina 10 EUR, KTV, bez plynu. Parkovanie v okolí bytového domu s možnosťou prenajatia parkovacieho miesta. V bytovom dome je kamerový systém a vo vchode je recepcia s 24 hodinovou službou. Nachádza sa v jednej z najlepších lokalít BA V, s množstvom zelene, s kompletnou občianskou vybavenosťou - materské, základné a stredné školy, rôzne obchody - Tesco, Lidl, Billa, reštaurácie, banky, pošta, nemocnica, zdravotné stredisko, lekáreň, MHD, jazero Draždiak, športoviská. Výborná je dostupnosť na každý smer, do centra 8 minút s autom.  

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1317 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:2 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet balkónov:1 Úžitková plocha:63 m2
Vek objektu:2007 Podlaha:plávajúca, dlažba
Steny:omietky Okná:plastové
Kúpeľňa:klasická vaňa Oddelené WC:áno
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička Luxusný:áno
Slnečný:áno Obchody v blízkosti:áno
Škola v blízkosti:áno Nemocnica v blízkosti:áno
Zastávka autobusu:áno Kúrenie:centrálne
Stav objektu:novostavba Typ objektu:zmiešaná
Poschodie:2 / 11 Výťah:áno
Vstavané skrine:áno Príslušenstvo:televízor, káblová televízia, internet
Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama