PRENAJATÉ- byt 2+kk, Bratislava IV - Dúbravka

450,00 €/mesiac
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Prenájom
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Dúbravka
Ulica:Agátová 
ID:1316

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PRENAJATÉ - zariadený malometrážný 2+kk byt v Bratislave – m.č. Dúbravka. Plocha: úžitková 41m2, pivnica 2m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 8 s výťahom.  Byt pozostáva z predsiene, dvoch izieb, z toho jedna je spojená s kuchyňou, pivnice, kúpeľne a WC, balkón. Obrovskou výhodou je, že byt má priestranný balkón, je vybavený kuchyňskou linkou a  elektrickými spotrebičmi značky BOSCH. Ďalšou výhodou je, že kúrenie a ohrev vody sa dá regulovať vlastným plynovým kotlom. Byt ma plastové okná, horizontálne žalúzie a vstavané skrine v spálni a vo vstupnej chodbe. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, kuchynský kút. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: lokálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine. Vhodný maximálne pre dve osoby, bez domácich zvierat. Výhody: slnečný, tiché prostredie. V okolí bytového domu nachádza sa tu výborná infraštruktúra služieb - škola, škôlka, zdravotne stredisko, ihriská, zastávka MHD – autobus - električka, lekáreň, nákupné stredisko, reštaurácia, pizza. Atraktívna je aj blízkosť Tesco, Billa, Bory Mall, OBI, Hornbach, jazdecká škola a krásny les pohoria Malých Karpát. Výška nájmu je 450 euro, kaucia (zábezpeka) 450 euro plus energie . Voľný od  1.9.2018 .   

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1316 Vlastníctvo:firemné
Počet miestností:2 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet loggií:1 Úžitková plocha:41 m2
Plocha pivnice:2 m2 Vek objektu:2011
Podlaha:plávajúca, dlažba Steny:omietky
Okná:plastové Kúpeľňa:klasická vaňa
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička Luxusný:áno
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Tiché prostredie:áno Zastávka autobusu:áno
Kúrenie:lokálne Stav objektu:novostavba
Typ objektu:zmiešaná Poschodie:2 / 8
Výťah:áno Vstavané skrine:áno
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama