AVAREAL - realitná spoločnosť - ZĽAVA - Rekreačný dom na Gemeri, okres RS

ZĽAVA - Rekreačný dom na Gemeri, okres RS

62 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Domy a vily
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Rimavská Sobota
Obec:Rimavská Sobota
Ulica:Dúžava 
ID:1315

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkam Vám na predaj 3. izbový rodinný dom s pekným pozemkom a s príslušenstvom v Rimavskej Sobote , mestská časť Dúžava. Rodinný dom má 3 izby, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu s vaňou a s WC s výmerou 142,57 m2. Dom je čiastočne zrekonštruovaný - v prednej časti domu nové plastové okná a vchodové dvere. Kúrenie je zabezpečené s elektrickým kotlom plus s kotlom na pevné palivo. Dom je  napojený na vlastnú studňu, ale má aj miestnu vodovodnú prípojku s vybudovanou s vodomernou šachtou.  Vlastná žumpa cca 10 m3. Dvor je plný kvetov s okrasnou zeleňou. Medzi príslušenstvo patrí : - letná kuchyňa so samostatným vchodom s kúpeľňou, WC a sprchovacím kútom s výmerou 23,35 m2; - murovaná garáž s výmerou 16,64 m2 ; veľká samostatná murovaná hospodárska budova s dielňou, maštaľou a včelínom; - Drevený altánok; - Veľký skleník. Pozemok má 2600 m2, z toho je veľká samostatná záhrada 1900 m2, ktorá môže byť využitá na hospodárske účely, alebo rekreačný priestor. Pozemok v minulosti slúžil ako včelársky dvor. Za záhradou tečie potok a je tam veľká otvorená lúka.  V blízkosti rekreačná oblasť Kurinec - Zelená voda (2 km), rekreačná oblasť Teplý vrch (19 km), termálne kúpalisko Novolandia Rapovce (35 km), kúpele Číž (30 km).

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1315 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:3 Počet kúpeľní:2
Počet kuchýň:2 Počet WC:2
Počet garáží:1 Plocha pozemku:2600 m2
Úžitková plocha:219 m2 Zastavaná plocha:182 m2
Plocha pivnice:37,32 m2 Podlaha:plávajúca, dlažba
Okná:plastové, drevené Kúpeľňa:klasická vaňa
Kuchyňa:sporák, chladnička Slnečný:áno
Tiché prostredie:áno Dieľňa:áno
Kúrenie:lokálne Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Typ objektu:tehlová Strecha:Sedlová
Podkrovie:áno Podpivničenie:Čiastočné (1:5)
Prístupová cesta:asfaltová Vodovod:na pozemku
Studňa:áno Elektrina:na pozemku
Terén:rovinatý
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama