PREDANÉ - 2. izb. byt, Čiližská ulica, BA II

103 500,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Vrakuňa
Ulica:Čiližská 
ID:1314

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PREDANÉ - veľkometrážny 2. izbový byt s odkúpeným podielom na pozemku, nachádzajúci sa v Bratislave  II – miestna časť Vrakuňa, na Čiližskej ulici č. 30. Byt je situovaný na 4. poschodí z 8, orientovaný V/Z. Pozostáva z chodby, kuchyne, z dvoch samostatných izieb, kúpeľne, WC, lódžie a pivnice. Podlahová plocha bytu – 64 m2, Lodžia: 4 m2, Pivnica: 2 m2 – spolu : 70 m2. Byt okrem vymenených plastových okien je v pôvodnom stave. Bytový dom je zateplený, čistý udržiavaný vchod a bezproblémové parkovanie pred domom. Mesačné náklady: 160,- Euro . Výhody : dostupnosť autom aj verejnou dopravou, kompletná občianska vybavenosť - Billa, Kaufland, Lidl, Tesco, pizzeria, základná škola, materská škola, gymnázium, detské centrum, zdravotné stredisko, banky, reštaurácie, kaviarne, detské ihriská, zástavky MHD, vlakové nástupište. Cena bytu 103.500 Euro.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1314 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:2 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet loggií:1 Úžitková plocha:68 m2
Plocha pivnice:2 m2 Steny:omietky
Okná:plastové Kúpeľňa:klasická vaňa
Oddelené WC:áno Kuchyňa:kuchynská linka, sporák
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Obchody v blízkosti:áno Škola v blízkosti:áno
Zastávka autobusu:áno Kúrenie:centrálne
Stav objektu:pôvodný stav Typ objektu:panelová
Poschodie:4 / 8 Výťah:áno
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama