PREDANÉ Pozemok pre RD so skolaudovanými IS, Záhorská Bystrica

180 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Pozemky
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Záhorská Bystrica
Ulica:Trstínska 
ID:1313

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PREDANÉ stavebný pozemok v centre Záhorskej Bystrici, vo vnútro bloku so súkromnou prístupovou cestou, ktorá zabezpečuje zníženú úroveň hluku z riadnej cesty. Pozemok sa nachádza medzi ulicami Jána Raka a Trstínska. Výmera pozemku určený na výstavbu rodinného domu – šírka 25 m x dĺžka cca 32 m = 800 m2 a výmera prístupovej komunikácie (spoluvlastnícky podiel) prislúchajúci k pozemku je 133 m2. SPOLU : 933 m2. Pozemok je rovinatý. Inžinierske siete sú skolaudované. Celkový počet pozemkov ( domov )  využívajúcich súkromnú prístupovú cestu:  4. V zmysle schváleného územného plánu hl. mesta SR BA, sa pozemok nachádza v stabilizovanom území určenom pre funkciu malopodlažná zástavba obytného územia, kód 102; pre priestorové usporiadanie izolovaných RD 600 -1000 m2 = Podlažnosť - 2+; Index podlažných plôch (IPP) - 0,6 ; Index zastavaných plôch (IZP) – 0,22; Koeficient zelene (KZ) – 0,4.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, zastávka autobusu. Cena 180 000 Euro s DPH. Cena za existujúce inžinierske siete ( elektrika, plyn, voda, kanalizácia, premostenie potoka, vstupná elektrická brána, spevnená prístupová cesta ) – 18.000 Euro s tým, že ešte bude treba dofinancovať finálnu úpravu prístupovej cesty cca 10.000 Euro.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1313 Vlastníctvo:firemné
Plocha pozemku:933 m2 Slnečný:áno
Škola v blízkosti:áno Zastávka autobusu:áno
Turistika:áno Cykloturistika:áno
Prístupová cesta:kamenitá Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku Plyn:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku Terén:mierne svahovitý
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama