PREDANÉ 3. izb. byt s loggiou, Ban. Bystrica

89 900,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Banská Bystrica
Obec:Banská Bystrica
Ulica:Tulská 
ID:1312

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PREDANÉ - trojizbový byt s loggiou v Banskej Bystrici, na ulici Tulská, v mestskej časti Fončorda. Celková plocha bytu je 71 m2. Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží zrekonštruovaného bytového domu. Byt je vo výbornom technickom stave, po generálnej rekonštrukcii zrealizovanej v roku 2011. V byte sú bezpečnostné dvere, vymenené okná, obložkové zárubne, nové interiérové dvere, nová dlažba, drevené podlahy, nové stierky, rozvody, nová kuchynská linka vrátane spotrebičov, nová kúpeľňa a WC, zrekonštruovaná loggia. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. Kuchynská linka je rohová na mieru, jej súčasťou sú spotrebiče, a to elektrická rúra, plynový sporák, digestor a umývačka riadu. V kúpeľni sa nachádza umývadlo, rohová vaňa a sklenené police v kombinácii s dubovým masívom,  na stenách sú keramické obklady. WC má vstavaný Geberit + priestor na z vrchu plnenú pračku. Jadro bytu je murované. Súčasťou bytu sú aj 2 vstavané skrine a vešiaková stena v chodbe. Vstupné dvere sú 7 bodové - bezpečnostné. Vykurovanie a aj zdroj teplej vody sú centrálne. Byt je slnečný, kuchyňa s obývacou izbou sú orientované na severovýchod a izby aj s loggiou na juhozápad. K bytu patrí aj murovaná pivnica. 

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1312 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:3 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet loggií:1 Úžitková plocha:71 m2
Plocha pivnice:3,5 m2 Podlaha:parkety, dlažba
Steny:omietky Okná:plastové
Kúpeľňa:klasická vaňa Oddelené WC:áno
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, umývačka riadu Slnečný:áno
Pekný výhľad:áno Tiché prostredie:áno
Obchody v blízkosti:áno Kúrenie:centrálne
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia Typ objektu:panelová
Poschodie:3 / 8 Výťah:áno
Vstavané skrine:áno Príslušenstvo:televízor, káblová televízia, internet
Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama