PREDANÉ 3+kk s garážou a pozemkom, Hargašová, BA IV - Záh. Bystrica

120 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Záhorská Bystrica
Ulica:Hargašova 
ID:1311

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PREDANÉ 3+kk byt o celkovej výmere 57,85 m2, v zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome  na Hargašovej ulici č. 2, v Bratislave - mestská časť Záhorská Bystrica ( centrum obce). Byt sa nachádza na 1. poschodí, orientovaný na tri svetové strany. Tvorí ho obývačka s kuchynským kútom 12,6 m2, izba – 16,80 m2, spálňa – 16,95 m2, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC - 5 m2, predsieň – 2 m2, pivničná kobka – 4,5 m2 .  Byt ma plastové okna, v izbách parkety, dlažbu, vstavané skrine, bezpečnostné dvere, samostatný plynový kotol na ohrev radiátorov a úžitkovej vody. Mesačné náklady za správu 40 Eur. Majiteľ má za bytovým domom vo vlastníctve murovanú garáž s prípojkou na elektriku o výmere 21 m2 a záhradku v nájme o výmere 39 m2. V okolí bytového domu je plno zelene a  nachádza sa tu výborná infraštruktúra služieb – obecný úrad, kultúrny dom , pošta, škola, škôlka, zdravotne stredisko, ihriská, zastávka MHD, lekáreň, nákupné stredisko, večierka, pizzeria, reštaurácia, kaviareň. Atraktívne je aj blízkosť Tesca Lamač, Bory Mall, OBI, SIKO, JISK, Mountfield, Planeo Elektro, Hornbach. Cena bytu s pozemkom okolo bytového domu 120000,- Euro a cena garáže 15.000,- Euro. BYT je voľný ihneď.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1311 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:3 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Úžitková plocha:58 m2 Plocha pivnice:4,51 m2
Vek objektu:1999 Podlaha:plávajúca, dlažba
Steny:omietky Okná:plastové
Kúpeľňa:sprchovací kút Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička
Luxusný:áno Slnečný:áno
Pekný výhľad:áno Obchody v blízkosti:áno
Škola v blízkosti:áno Zastávka autobusu:áno
Kúrenie:lokálne Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Typ objektu:tehlová Poschodie:1 / 1
Príslušenstvo:televízor, káblová televízia, internet Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama