Predaj 3. izb. byt, BA IV - Záhorská Bystrica, Strmý vŕšok

220 000,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Záhorská Bystrica
Ulica:Strmý vŕšok 
ID:1310

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v obytnom dome na Strmých Vŕškoch v Záhorskej Bystrici o výmere 128,37m2 . Byt sa nachádza na prízemí bytového domu, pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je kuchyňa, hala, špajza, chodba, kúpeľňa s WC a samostatné WC, lodžia a pivnica. V kúpeľni sa nachádza 2 x umývadlo, sprchový, vaňa a WC. V samostatnom WC je aj umývadlo . Kuchyňa je zariadená kuchynskou linkou, umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou a jedálenským stolom. Byt má samostatné merače médií a to plynomer, elektromer i vodomer. Zdroj tepla je z vlastného plynového kotla, kúrenie priestorov je podlahové. Bytový dom sa nachádza v lokalite Strmé Vŕšky, v tesnej blízkosti Malých Karpát. V obytnom dome sa nachádzajú len tri bytové jednotky. Obhliadku bytu si môžte dohodnúť na telefónnom čísle +421 903 297 421.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1310 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:3 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet terás:1 Úžitková plocha:122 m2
Plocha pivnice:6 m2 Vek objektu:2011
Podlaha:plávajúca, dlažba Steny:omietky
Okná:plastové Kúpeľňa:klasická vaňa, sprchovací kút
Oddelené WC:áno Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, mikrovlnka
Tiché prostredie:áno Kúrenie:lokálne
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama