PREDANÉ - 2. izbový byt

129 700,00 €
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Predaj
Kategória:Byty
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Haburská 
ID:1306

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PREDANÉ - 2. izbový byt s balkónom v lukratívnej lokalite na Haburskej ulici v Ružinove - Štrkovec. Celková plocha bytu – 51,81 m2 + murovaná pivnica – 4,53 m2; celkom – 56,34 m2 v tehlovom bytovom dome na 3. poschodí zo 3. Byt je slnečný, orientovaný na juh. Dispozícia bytu: vstupná chodba, obývacia miestnosť, kuchyňa, spálňa, kúpeľňa, WC a balkón. Byt je po rekonštrukcii – stúpačky, plastové okná, dvere, bezpečnostné vchodové dvere, kuchyňa s linkou so zabudovanými spotrebičmi  zn. Gorenje s elektrickou rúrou, indukčnou varnou doskou a umývačkou riadu, obklady a dlažba v kúpeľni a vo WC a plávajúca podlaha v miestnostiach. Bytový dom je udržiavaný a susedia sú veľmi príjemní. Treba vidieť. Parkovanie pred a v okolí domu. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlky, MHD, zdravotné stredisko, lekárne, obchody, reštaurácie, klientske centrum. Mesačné náklady za služby a energie sú 100 Eur.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1306 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:2 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Počet balkónov:1 Úžitková plocha:56 m2
Plocha pivnice:4,53 m2 Podlaha:plávajúca, dlažba
Steny:omietky Okná:plastové
Kúpeľňa:klasická vaňa Oddelené WC:áno
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák Slnečný:áno
Obchody v blízkosti:áno Škola v blízkosti:áno
Zastávka autobusu:áno Kúrenie:centrálne
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia Typ objektu:tehlová
Poschodie:3 / 3 Bezpečnosť:bezpečnostné dvere
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 00421915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama