Prenájom 3. kancelárií, Bratislava II, Mlynské Nivy

12,00 €/m2/mesiac
Maklér:Mgr. Štefan LIPTÁK
Typ:Prenájom
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Mlynské nivy 
ID:1302

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám kancelárie na prenájom v administratívnej budove na ulici Mlynské nivy. Kancelárie sú situované na 2. poschodí z troch bez výťahu. Kancelárie sú vymaľované, položené plávajúcou podlahou, plastové okná, žalúzie, klimatizačná jednotka. Administratívna budova je pripojená na pult centrálnej ochrany, komplet zabezpečenie na čipy, kamerový systém. Do budovy je stály prístup 24 hodín denne, 7 dni v týždni, aj počas sviatkov.  V administratívnej budove sa nachádza bufet a jedáleň. Prenajímajú sa nezariadené. Rozloha kancelárii na 2. poschodí:  Kancelária č. 204 – 29,90 m²; Kancelária č. 206 - 24,17 m²; Kancelária č. 207 - 36,38 m². Cena za nájom kancelárskych priestorov je 12,-Eur/m²/mes bez DPH. Cena je komplet, vrátane energií! Depozit od nájomcu sa nepožaduje.  Možnosť  prenájmu  parkovacieho státia:  33,- Eur / mesiac / 1 parkovacie státie. Možnosť prenájmu na dobu neurčitú - ihneď.  

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:1302 Vlastníctvo:firemné
Počet miestností:3 Úžitková plocha:90 m2
Zastavaná plocha:90 m2 Podlaha:plávajúca
Okná:plastové Oddelené WC:áno
Slnečný:áno Pekný výhľad:áno
Kúrenie:centrálne Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:2 / 2 Príslušenstvo:klimatizácia
Bezpečnosť:strážna služba Prístupová cesta:asfaltová
Vodovod:na pozemku Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku Kanalizácia:na pozemku
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku.

Záujemca vyplňujúci formulár „požiadavka” či „ponuka” na internetových stránkach www.avareal.sk (ďalej len “Formulár”) obchodnej spoločnosti AVAREAL s.r.o. , IČO: 45618178 (ďalej len ako „Správca”), ako fyzická osoba (ďalej len ako „Záujemca”) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z., o ochrane osobných údajov a o zmene niektorých zákonov, v platnom znení (ďalej len ako „Zákon”), súhlas k tomu, aby Správca spracovával vo svojej databázy osobné údaje, ktoré mu záujemca poskytne vo vyplnenom Formulári, t.j. meno, priezvisko, telefónne číslo, emailová adresa.

Všetky zhora uvedené osobné údaje budú Správcom spracovávané automatizovane i manuálne prostredníctvom pracovníkov Správcu.

Osobné údaje, ktoré Správcovi záujemca poskytol vyplnením Formulára, budú Správcom spracovávané k nasledujúcim účelom: - prípadné oslovenie záujemcu zo strany Správcu s konkrétnou ponukou reflektujúc na požiadavky stanovené záujemcom vo Formulári či s ponukou zmluvnej spolupráce za účelom dosiahnutia záujemcom požadovaného cieľa stanoveného vo Formulári.

Správca je oprávnený odovzdať osobné údaje podľa tohto súhlasu svojim zmluvným zmocnencom či partnerom, za účelom naplnení zhora uvedeného účelu. Záujemca berie na vedomie, že má právo na opravu Správcovi poskytnutých osobných údajov. Poučenie podľa Zákona: Správca týmto v súlade so Zákonom informuje záujemcu, že osobné údaje budú spracovávané v rozsahu, ktoré záujemca uviedol vo Formulári a ďalej tiež v rozsahu tohto súhlasu so spracovaním údajov.

Správca tiež upozorňuje záujemca, že poskytnutí osobných údajov je úplne dobrovoľné a ďalej, že záujemca má právo za podmienok stanovených Zákone požiadať Správcu o informáciu o spracovaných osobných údajov, a ďalej že záujemca má ďalšie práva stanovené v Zákone. Záujemca je najmä oprávnený kedykoľvek súhlas so spracovávaním osobných údajov odvolať. Poučenie som prečítal a beriem na vedomie.

Poučenie som prečítal a beriem na vedomie (zaškrtnúť)
makler
Maklér: Mgr. Štefan LIPTÁK
Funkcia: riaditeľ realitnej kancelárie
Telefón: 0915720839
E-mail: liptak-ZVNC-avareal.sk
Slovenská realitná akadémia
reklama